Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

50 Cent děsí fanoušky! Co se to s ním stalo?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

50 Cent děsí fanoušky! Co se to s ním stalo?

Lenka Kučerová

28. ledna 2024 16:21

50 Cent

Americký rapper 50 Cent (48) nedávno podstoupil výraznou transformaci těla. Na nejnovějších fotografiích je zřejmé, že ztratil několik kilogramů a fanoušci jsou ohromeni jeho novou postavou. 

Někteří ale spekulují, že při hubnutí využil léků proti cukrovce Ozempic, což je trend, který v současné době nabývá na popularitě. 50 Cent však vehementně popírá, že by mu Ozempic nějakým způsobem pomohl.

Na svém profilu na sociální síti Instagram rapper zveřejnil fotografie, na nichž lze jednoznačně vidět, že za poslední dobu ztratil několik kilogramů. Tato změna vzhledu vyvolala mezi jeho fanoušky smíšené reakce.

Někteří se domnívají, že 50 Cent mohl využít léky na cukrovku Ozempic, což je praxe, kterou někteří další umělci uplatňují ke snižování hmotnosti. Samotný rapper však tvrdí, že všechny své úspěchy ve ztrátě váhy dosáhl díky tvrdé práci v posilovně a aktivitám, jako je běhání během turné.

Odmítá jakékoli obvinění z používání léků a zdůrazňuje, že jeho transformace je výsledkem vlastního úsilí. :

"Všichni mluví o mém hubnutí. Byl jsem v posilovně. Tvrdě jsem pracoval. Kdo hovoří o Ozempicu? Běhal jsem. Udělal jsem to, co bylo třeba. Viděli jste mě na turné. Vážil jsem 114 kilogramů, teď mám 95," uvedl. 
 

Nejnovější zprávy