Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Absolonová absolvovala kuriózní záskok: Na jevišti nahradila pohřešovaného Pantůčka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Absolonová absolvovala kuriózní záskok: Na jevišti nahradila pohřešovaného Pantůčka!

Andrea Malá

12. října 2023 11:23

Monika Absolonová Video

Nevídanou pracovní zkušenost absolvovala zpěvačka Monika Absolonová. Má za sebou totiž záskok v představení, aniž by znala text. Podle dostupných informací má kuriózní historka smutné pozadí. Absolonová totiž nahradila na jevišti pohřešovaného herce. 

"Zažila jsem naprosto nevídanou věc," svěřila se Absolonová fanouškům. "Zaskakovala jsem bez zkoušení, zkouška byla pouze choreografická," uvedla s tím, že šlo navíc o mužskou roli bratra Jeremiáše v muzikálu Něco shnilého. "V uchu jsem měla sluchátko, do kterého mi Lumír Olšovský říkal text i to, co mám dělat," dodala zpěvačka. 

Nezmínila se sice o tom, že na jevišti nahradila pohřešovaného Zbyška Pantůčka, jak ale uvedl deník Aha!, šlo prokazatelně o jeho roli. Oblíbený herec a dabér zmizel beze stopy před déle než měsícem.

"Pohřešovaný svému synovi sdělil, že bude cestovat. Od té doby se však rodině neozval, má nedostupný mobilní telefon a do místa bydliště se doposud nevrátil," uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová podle TN.cz. Blízcí od něj ani nemají informaci, kam měl namířeno. 

Pantůček je podle popisu střední postavy, měří něco mezi 175 a 185 centimetry a má šedé vlasy a modré oči. Není ozbrojený a nebezpečný pro okolí. Pátrání bylo vyhlášeno v úterý 5. září.

Rodák z Plzně se narodil do umělecké rodiny, kde se oba jeho rodiče věnovali zpěvu. Po absolvování konzervatoře se stal členem Armádního uměleckého souboru Víta Nejedlého, následně působil například v divadelní společnosti Háta.

Pantůček, který má na konci měsíce oslavit 56. narozeniny, si zahrál v několika televizních seriálech. Konkrétně šlo o Kriminálku Anděl, Přístav či Krejzovi. Je také úspěšným dabérem, jeho hlasem mluví animované postavičky v Toy Story nebo Madagaskaru. 

Nejnovější zprávy