Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Absolonová si s dětmi užila aspoň Mikuláše: Sdílená radost je větší, vzkázala!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Absolonová si s dětmi užila aspoň Mikuláše: Sdílená radost je větší, vzkázala!

Andrea Malá

6. prosince 2023 16:41

Monika Absolonová

Monika Absolonová nedávno prozradila, že letošní Vánoce budou v její domácnosti smutné, protože oba syny bude mít na starosti tatínek. O to víc si zpěvačka chtěla s dětmi užít úterní mikulášskou nadílku. 

Absolonová ji zachytila na několik fotografií, kterými se pochlubila fanouškům na svém instagramovém profilu. "Dobře to dopadlo! Čerti nás neodnesli, možná proto, že jsme se jim vyhnuli. A Mikuláš nechal dárky na balkóně," napsala na sociální síti.

"Sdílená radost, větší radost. Sdílenej zážitek, větší zážitek," dodala Absolonová, kterou čekají Vánoce o samotě. Prozradila to několik dní nazpět. 

"Letos je to tak, že má kluky na Vánoce táta," přiznala bronzová Slavice serveru super.cz. Nadšená z toho pochopitelně není. "Pro mě to není příjemná situace, protože já Vánoce miluju," uvedla. 

Oblíbená zpěvačka podle svých slov podnikla kroky směrem k tomu, aby se s bývalým hokejistou Tomášem Hornou dohodla. "Chtěla jsem se domluvit, nejde to," posteskla si. Není ovšem pochyb o tom, že si to se syny posléze vynahradí. 

Nejnovější zprávy