Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Agáta řekla, že jako rodiče to mají nahoru dolů! Co Prachař a Sandeva?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Agáta řekla, že jako rodiče to mají nahoru dolů! Co Prachař a Sandeva?

Andrea Malá

5. října 2023 12:07

Jakub Prachař Video

Jakub Prachař rovněž patří mezi bývalé partnery Agáty Hanychové, aktuálně si ho ale hýčká Sara Sandeva. A ze slov známého herce a baviče vyplývá, že se spolu mají opravdu dobře. Sám navíc zvládá i roli tatínka. 

Prachař byl hostem v Show Jana Krause a dostal možnost srovnat současný vztah s těmi předchozími. "Je to daleko klidnější než kdykoli jindy," poznamenal umělec, který má jediného potomka s již zmíněnou Hanychovou.

Právě dcera herečky Veroniky Žilkové nedávno uvedla, že její vztah s exmanželem na úrovni rodičů společného dítěte je "nahoru dolů". Člen slavného hereckého rodu nicméně ve vysílání popsal, že s malou Miou tráví čas. Bere jí například na fotbal, protože je velkým fanouškem pražské Slavie.

"Pokaždé, když se vidíme, tak se mě ptá, kdy půjdeme znovu. Hrozně si to zamilovala," uvedl u Krause. Herec a bavič si to vysvětluje tím, že s dcerou mají speciální domluvy.

"Když má přetlak a chce mluvit sprostě, může mi to šeptat do ucha. A na fotbale může taky mluvit trošičku sprostě. Tak možná proto tam tak ráda chodí," vysvětlil Prachař, který dnes bude sešívaným nepochybně držet palce v utkání Evropské ligy. 

Nejnovější zprávy