Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 12. prosince 2023

Svátek slaví Simona, zítra Lucie

Alice Bendová drží smutek po smrti své milované fenky: Učinila netradiční rozhodnutí, kam ji uloží

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Alice Bendová drží smutek po smrti své milované fenky: Učinila netradiční rozhodnutí, kam ji uloží

Nikola Horáková

27. září 2023 15:57

Alice Bendová oplakává ztrátu čtyřnohého člena rodiny.

Alice Bendová (49) prožívá se svojí rodinou velmi smutné dny, kdy jim navždy odešla jejich milovaná fenka. Herečka ji chce mít s rodinou na blízku, a proto se rozhodli, že si ji nechají u sebe doma. 

Alice Bendová si jako prvního pejska před lety pořídila právě fenku Bigi. Poté měla další čtyři pejsky, ty ale zachránila z útulku, Bigi byla jediná s papíry. Fenku všichni moc milovali a její odchod  rodinu velmi zasáhl, proto se rozhodli, že ji budou mít i po jejím odchodu co nejblíž. 

„Holčička naše milovaná. Stýská se nám, moc moc moc. Rozhodli jsme se, že jí chceme mít doma v urničce. Mně se to zdá jako nejlepší způsob. Budeme ji mít u sebe. A ani nemůžeme dělat hrobeček vzhledem k ostatním psům. Chybíš nám, lásko naše," sdělila svým fanouškům její netradiční rozhodnutí herečka.

Její fanoušci jí od této smutné zprávy napsali mnoho podpůrných zpráv a Alice si jejich podpory nesmírně váží. „Chci Vám všem, kteří mi píšete z celého srdce poděkovat za ty krásné zprávy, akorát nemám sílu odepisovat," napsala. „To je mně tak moc líto! Myslím na vás! Držte se! Pusu," napsala Tereza Brodská. „Ach jo, moc rozumím," přidala se Halina Pawlowská. 

Nejnovější zprávy