Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Alice Bendová znovu překvapila: Figuru předvedla ve vězeňském spodním prádle

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Alice Bendová znovu překvapila: Figuru předvedla ve vězeňském spodním prádle

Nikola Horáková

21. října 2023 13:27

Alice Bendová Video

Herečka Alice Bendová (49) je jedna z těch  hereček, které se nebáli ve filmu více odhalit, ani teď to u ní není výjimkou a rozhodně se nemusí stydět. Svoji postavu se snaží neustále udržovat a fanouškům tak dělá radost v podobě provokativních snímků v plavkách. Nedávno ukázala svoji figuru v netradičním vězeňském spodním prádle. 

Alice Bendová se rozhodně provokace nebojí a několikrát to již dokázala. V létě zveřejnila bazénovou sérii v bikinách, kde výrazně dává do popředí svůj dekolt. Když se rozvířily vlny okolo Simony Krainové a jejího účtu na platformě OnlyFans, spekulovalo se i o potenciálním účtu Bendové. Ta ovšem následně spekulace o focení hanbatějších fotek na platformu vyvrátila. 

Nedávno se herečka fanouškům na sociální síti pochlubila provokativní fotkou své figury, na které pózuje ve vězeňském spodním prádle. "Opravdu originál vězeňské prádlo od kámošky bachařky. To jsem dneska vyhrabala," napsala Bendová na Instagram.

Od fanoušků si vysloužila řadu různých komentářů. „Úžasná figura," složila herečce kompliment Eva Holubová. „Tyjo, Ali, ty jsi takový kus," přidala se i herečka Denisa Nesvačilová. „Vy byste vypadala krásně i v pytli od brambor," napsala jedna ze sledujících. 

Nejnovější zprávy