Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Andrea Pomeje ruší z úcty k obětem své vystoupení

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Andrea Pomeje ruší z úcty k obětem své vystoupení

Nikola Horáková

23. prosince 2023 19:37

Andrea Pomeje Video

DJ Andrea Pomeje (35) je jako všichni ostatní zdrcená čtvrtečním řáděním masového vraha, který vzal životy lidem. Dnešní den je den státního smutku a ani Pomeje nechce v těchto dnech tvořit žádný zábavný obsah z úcty k obětem. 

Sobota, den před Vánocemi, znamenal pro Česko den státního smutku, jakožto připomínka běsnění střelce v budově filozofické fakulty. Zrušena byla většina akcí a jinak nejednala ani Andrea Pomeje.

Ta měla právě na den státního smutku naplánovaný koncert v brněnském klubu Pitkin, který pochopitelně zrušila. „Bolí mě srdce z toho, čeho jsme byli svědky. Čas se teď pro mě zastavil. Jsem stále paralyzovaná z toho, jak je lidská bytost něčeho takového schopna, a moje myšlenky směřují tam nahoru a k rodinám, které musejí prožívat tu největší bolest, kterou si nikdo z nás nedokáže ani představit,“ uvedla na instagramovém profilu Pomeje, která před 5 lety přišla o manžela Jiřího Pomeje. 

Poté Pomeje uvedla své rozhodnutí ohledně konání vystoupení v Brně. „Po komunikaci s vedením klubu, kde by mé vystoupení probíhalo v době státního smutku, jsme se rozhodli event přeložit na 21. ledna. Omlouvám se, ale moje profese je o tvoření zábavy a to z úcty k obětem a širokému okruhu duší, kterých se čtvrteční masakr týká, nedokážu,“ sdělila. 

Nejnovější zprávy