Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Andrea Pomeje překvapila: Tajná svatba na apríla!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Andrea Pomeje překvapila: Tajná svatba na apríla!

Andrea Malá

5. dubna 2024 9:39

Andrea Pomeje Video

Apríl připadá na první dubnový den, kdy se Andrea Pomeje podruhé vdala. O vtip ale rozhodně nejde! Sympatická tmavovláska se provdala za dlouholetého přítele Petra Plačka. I tentokrát kvůli tomu jela do Asie! 

Pomeje ve čtvrtek sdílela na svém instagramovém účtu video ze svatby, která proběhla v Thajsku. "Sice jsme to nestihli do roka a do dne, ale myslím, že tohle požehnání od thajských mnichů přímo v místním chrámu nám přinese do společné budoucnosti velké štěstí!" uvedla novomanželka.

"Vím, že vůbec nemusím popisovat ty emoce, co jsme cítili, protože nás tady už znáte. A dopředu děkujeme, že to s vámi můžeme sdílet!" pokračovala dýdžejka.

Fanouškům se pak rozhodla ozřejmit ještě jednu věc. "Ten zpěv na začátku videa je reálný. Nečekali jsme to a bylo to jakoby vám duše tančila. Těžko popsat!" dodala.

Pomeje se vdávala v Thajsku už před více než deseti lety za prvního manžela, herce Jiřího Pomeje, s nímž má dceru Aničku. V lednu 2013 proběhla jejich tehdejší svatba v buddhistickém chrámu.

Nejnovější zprávy