Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Andrea Sestini Hlaváčková oznámila radostnou novinu! Je dvojnásobnou maminkou

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Andrea Sestini Hlaváčková oznámila radostnou novinu! Je dvojnásobnou maminkou

Andrea Malá

21. února 2024 15:33

Andrea Sestini Hlaváčková Video

Baby boom se nevyhýbá ani sportovcům a sportovkyním. Nejnovějším důkazem je čerstvě dvojnásobná maminka Andrea Sestini Hlaváčková. Prvorozená dcera Isabella se v těchto dnech dočkala mladší sestřičky. 

"Je to tu!" Těmito slovy dnes někdejší veleúspěšná tenistka oznámila narození druhorozené dcery a ihned prozradila její jméno. Holčička dostala od své maminky a italského tatínka Fabrizia Sestiniho jméno Bea.

"Nová láska do rodiny," poznamenala Hlaváčková na instagramovém profilu. "Kdo tipoval holku, tak se trefil. Růžová pofrčí u nás doma dál," dodala Andrea a ihned mohla začít přijímat gratulace. 

Těhotenství vyšlo najevo na podzim, když se někdejší vrcholová sportovkyně objevila na přímém přenosu StarDance. "Tady si to užívám dnes poprvé veřejně. Je to krásný období, prožívám ho už nějakou dobu, kdy jsem si to nechávala pro sebe," nechala se tehdy slyšet. 

Hlaváčková toho v tenisové kariéře vyhrála spoustu. Ve čtyřhře triumfovala na Turnaji mistryň, French Open i US Open, na dalších dvou grandslamech si zahrála finále. K tomu přidala stříbro z olympijských her v Londýně v roce 2012. 

Nejnovější zprávy