Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Andrej Babiš doprovázen manželkou Monikou na inauguraci Petera Pellegriniho

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Andrej Babiš doprovázen manželkou Monikou na inauguraci Petera Pellegriniho

Nikola Horáková

16. června 2024 13:22

Andrej Babiš a Monika Babišová Video

Peter Pellegrini složil v sobotu prezidentský slib a stal se šestým slovenským prezidentem po Zuzaně Čaputové. Na ceremoniálu v Bratislavě byli také Miloš Zeman a Andrej Babiš, kterému dělala společnost jeho manželka Monika.

Přestože v dubnu oznámili rozchod, manželé Babišovi se nadále objevují na veřejnosti společně. Spolu navštívili zápas na nedávném hokejovém mistrovství světa a politik své ženě nedávno veřejně na sociálních sítích poblahopřál i k jejím kulatým narozeninám.

Manželský pár své fanoušky překvapil i teď, když se spolu objevili na inauguraci nově zvoleného slovenského prezidenta Petera Pellegriniho.

„Bylo nám s Monikou velkou ctí zúčastnit se inaugurace prezidenta Slovenské republiky, Petra Pellegriniho. Petře, přeji Ti v Tvé nové roli mnoho úspěchů, síly a dobrých rozhodnutí ve prospěch Slovenska. Jsem si jistý, že budeš mít Slovensko vždy na prvním místě," napsal na Instagram Andrej Babiš. 

Monika doprovází svého manžela nejen na rodinné události, ale i na oficiální akce, například na sobotní inauguraci slovenského prezidenta. Zdá se, že manželé mají nadstandardní vztahy. „Naše rodinné vazby zůstávají pevné, a i když se naše osobní cesty mění, naše láska a respekt k sobě a k našim dětem zůstávají stejné,“ uvedli v oznámení rozchodu.

Brzy poté se objevily spekulace o Babišově vztahu s atraktivní marketérkou Anetou Zicklerovou, která se stará o jeho sociální sítě. Bývalý premiér však tento vztah popřel.

Nejnovější zprávy