Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Aneta Vignerová a Petr Kolečko: Modelka zveřejnila nové záběry ze svatby!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Aneta Vignerová a Petr Kolečko: Modelka zveřejnila nové záběry ze svatby!

Andrea Malá

13. října 2023 21:41

Aneta Vignerová a její partner Petr Kolečko Video

Aneta Vignerová neustále připomíná svým fanouškům, že boj o srdce Petra Kolečka nakonec vyhrála ona, nikoliv Denisa Nesvačilová. Česko to sice ví už půl roku, ale všichni víme, že opakování je matka moudrosti. 

Kdo se zajímá o dění v českém šoubyznyse, tomu nemohla na jaře uniknout sága hvězdného milostného trojúhelníku. Vignerová ji ve středu tak trochu probudila. Jak toho docílila?

Ve středu totiž na instagramovém profilu připomněla událost, kterou celý příběh vyvrcholil. Se šťastným koncem pro ni a špatným pro Denisou Nesvačilovou. Konkrétně modelka zveřejnila záběry ze svatby se známým scénáristou a režisérem, která proběhla 14. března.

Asi nejvíce zaujme fakt, že Vignerová sice byla v bílém, ale svatební šaty si neoblékla. Na sobě totiž měla kostýmek. To Kolečko nic komplikovaného nevymýšlel a oblékl si klasický tmavý oblek.

Ještě si krátce připomeňme, co veselce předcházelo. Vignerová a Kolečko mají společného syna, vztah ale nějaký čas po jeho narození prošel zásadní krizí. Když už to vypadalo, že filmař se usadil po boku herečky Nesvačilové, zničehonic přišla informace o vstupu do manželství s modelkou.  

Nejnovější zprávy