Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Ani Arnold Schwarzenegger není víc než zákon! Slavný herec neprošel celní kontrolou

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ani Arnold Schwarzenegger není víc než zákon! Slavný herec neprošel celní kontrolou

Andrea Malá

18. ledna 2024 8:33

Arnold Schwarzenegger Video

Legendárního Arnolda Schwarzeneggera ve středu zadrželi němečtí celníci na mnichovském letišti, protože na cestě do Rakouska nepřiznal, že má u sebe luxusní hodinky. Slavný herec se je podle svých slov chystal vydražit pro dobrou věc. 

Šestasedmdesátiletý Schwarzenegger byl zadržen po dobu tří hodin. Podle zdroje CBS se snažil clo zaplatit na místě, ale čtečka platebních karet nefungovala. Peníze se následně nepodařilo vybrat ani z bankomatu. Podle mluvčího celníků pokračuje vyšetřování pro podezření z daňových úniků.

Slavný akční herec chtěl hodinky vydražit na čtvrteční charitativní aukci v rakouském Kitzbühelu u příležitosti závodů Světového poháru v alpském lyžování. Získaná částka měla jít na The Schwarzenegger Climate Initiative, která podporuje projekty na ochranu klimatu po celém světě. Jakmile budou hodinky vydraženy, iniciativa to podle zdroje náležitě oznámí úřadům. 

Tady ale nastává problém. Zatímco Schwarzeneggerovi bude umožněno pokračovat v cestě, hodinky zřejmě pro tuto chvíli zůstanou v rukou celníků, naznačil jejich mluvčí. Podle Bildu jde o na zakázku dělané hodinky, jejichž výrobcem je švýcarská firma Audemars Piguet.

Nejnovější zprávy