Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož, Benjamín

Anička Slováčková k lidem: Snažím se žít! Nevíte, jak to chodí v šoubyznyse

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková k lidem: Snažím se žít! Nevíte, jak to chodí v šoubyznyse

Andrea Malá

15. listopadu 2023 8:28

Anna Slováčková Video

Anička Slováčková si všímá toho, kolik se toho o ní v poslední době napíše. Ať už v médiích nebo na sociálních sítích. A někteří lidé k ní dokážou být opravdu zlí. Právě těm se herečka a zpěvačka rozhodla vysvětlit, jak se věci mají. 

Slováčková se na instagramu zmínila, že se snaží žít stejně jako doposud. "Pak mě opravdu mrzí, když čtu tyhle vaše hejty, které vznikají jen z nevědomosti okolo toho, jak to v tom 'šoubyznysu' vlastně chodí," podotkla.

"Navíc do toho ještě taháte to, že mi v tom případě asi zas tak špatně není, nebo tak moc nemocná asi nejsem, když furt někde vystupuju," nechápe dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové. "Asi mám teda sedět doma na zadku a mít deprese a říkat si, jak je život nespravedlivej," posteskla si.

Její veřejné působení má svůj důvod. "Dělám svou práci, protože ji miluju a psychicky mi pomáhá zůstat pozitivní a šťastná. Dokud mi tělo umožňuje vystupovat, tak prostě zpívat a točit budu," vzkázala herečka a zpěvačka.

"Jsem na sebe opatrná, chráním se a nedělám nesmyslná rozhodnutí, protože vím, že jsem sakra nemocná. Ale i nemocnej člověk se může dál snažit žít svůj život bez větších změn a omezení a já se o to prostě snažím každý den," ujistila Slováčková své příznivce. 

Nejnovější zprávy