Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Anička Slováčková nechce lhát: PRAVDA o účincích náročné léčby!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková nechce lhát: PRAVDA o účincích náročné léčby!

Andrea Malá

15. května 2024 10:40

Anna Slováčková Video

Anička Slováčková pokračuje v náročném boji se zákeřnou rakovinou, v němž jí už od loňska drží palce celé Česko. I podpora pochopitelně dodává energii, nicméně léčba ji o ni následně připravuje. Nemá smysl tvrdit, že tomu tak není... 

Slováčková prozradila, že měla v posledních dnech pauzu mezi chemoterapiemi. "Dva týdny už jsem ji neměla, tak se dávám dohromady a nabírám energii. Existují určité rozestupy," zmínila pro web super.cz s tím, že věří v úspěšnost léčby. 

Terapie je pochopitelně dost náročná. Dcera slavných rodičů poznamenala, že každý den je jiný. "Jeden den je to v pohodě a mám pocit, že mi vůbec nic není, a druhý je to příšerné," nechala se slyšet. "Nebudu lhát a dělat superhrdinku, když to není pravda," prohlásila herečka a zpěvačka. 

Ta se rovněž svěřila, že si udělala pořádek v osobním životě. "Vyhodila jsem ze života věci, které jsem nechtěla dělat, a lidi, se kterými jsem se stýkala jen ze slušnosti. Díky té čistce se cítím strašně dobře a dělám jen věci, na které se těším," dodala.

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Nejnovější zprávy