Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Anička Slováčková nechce zbytečně utrácet! Má velké plány

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková nechce zbytečně utrácet! Má velké plány

Andrea Malá

20. dubna 2024 10:51

Anna Slováčková Video

Anna Slováčková už několik měsíců opět bojuje s rakovinou a víru v druhé vítězství nad zákeřnou nemocí demonstruje i tím, že má plány do budoucna. Týkají se i cestování do zahraničí. 

Cestování do ciziny je pro její vrstevníky už samozřejmostí, proto se Slováčková rozhodla obrátit na své fanoušky s prosbou. Evidentně se chystá do amerického New Yorku a od místních by se ráda dozvěděla užitečné rady.

"V prosinci jedeme s přáteli a hledám rady ohledně vstupenek, jízdenek apod., ať neutrácíme zbytečně za hloupý turisticky chyby. Popř. ubytování… jsme slušní a nenároční… když nebude nikde alkohol zadarmo, vyhneme se taxíkům a batohům," vzkázala příznivcům.

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Nejnovější zprávy