Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Anička Slováčková otevřeně: Tohle mladé lidi většinou nenapadne...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková otevřeně: Tohle mladé lidi většinou nenapadne...

Lenka Kučerová

8. dubna 2024 18:23

Anna Slováčková Video

Anička Slováčková momentálně už podruhé bojuje s rakovinou, ale nestěžuje si. Naopak apeluje na lidi, aby se věnovali svému zdraví. O uplynulém víkendu měla další takovou příležitost, protože byl Světový den zdraví.

Slováčková to v neděli, na kterou den zdraví připadl, připomněla fanouškům na instagramu. "Troufnu si tvrdit, že mladého člověka málokdy napadne, jak moc je zdraví křehká věc. Ale nechci určitě mluvit za všechny," poznamenala na sociální síti.

"Jen vím z vlastní zkušenosti, že mě těch pět let zpátky před mou první onko diagnózou málokdy napadlo, že nejsem nesmrtelná… že bych mohla zrovna já nějak vážně onemocnět. 
Dávejte na sebe pozor. A začněte s tím ideálně dřív, než budete muset řešit nějaké zdravotní potíže," vzkázala lidem, kteří jí drží palce.

Dcera slavných rodičů se pak konkrétně obrátila i na lidi, kteří si zrovna procházejí nějakými zdravotními problémy. "Je to těžký. Je to náročný. Ale věřím, že to celé zvládnete," napsala herečka a zpěvačka.

"Pojďme si všichni dnes na počest vlastnímu tělu a zdraví provést preventivní samovyšetření a zodpovědět si na otázky, jestli nás náhodou už nějakou dobu netrápí nějaký problém... a jestli ano, najděme v sobě odhodlání ho začít řešit. Ať se tu můžeme ze života radovat s ostatními co nejdéle a nejkvalitněji," dodala Slováčková.

Nejnovější zprávy