Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 12. prosince 2023

Svátek slaví Simona, zítra Lucie

Anička Slováčková představila novou vizáž: Ač nemocná, je plná optimismu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková představila novou vizáž: Ač nemocná, je plná optimismu!

Andrea Malá

1. listopadu 2023 9:09

Anička Slováčková Video

Skončil říjen, během kterého Anička Slováčková informovala fanoušky, že opět zápasí s rakovinou. Nejnovějšími fotografiemi ale dává jasně najevo, že neztrácí optimismus, což je jen a jen dobře. 

Slováčková se pochlubila sérií snímků, mezi nimiž se vyjímá ten, na němž krásně nalíčená herečka a zpěvačka září úsměvem od ucha k uchu. Fanoušci to pochopitelně kvitují a posílají další a další podpůrné vzkazy, aby Anička nad nemocí zvítězila.

Známá herečka a zpěvačka už dříve popsala, že rakovina jí byla diagnostikována na začátku září, když měla oslavovat vydání desky a nového klipu. "Na žádné oslavy už nebyla chuť," konstatovala.

"Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach," svěřila se. "A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," pokračovala. 

Slováčková prozradila, že rakovina se tentokrát usadila na plicích. "Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila," vzkázala a poprosila o shovívavost. "Vm, že poprvé jsem s vámi sdílela hodně, ale potřebuji se s tím sama víc smířit a poprat se s tím více o samotě. Alespoň dočasně. Pracovat budu i dál, dokud budu moci. A když nebudu moci, tak se hold svět nezboří," dodala.

Nejnovější zprávy