Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Anička Slováčková prozradila, co předcházelo nejhorší možné diagnóze!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková prozradila, co předcházelo nejhorší možné diagnóze!

Andrea Malá

20. října 2023 10:32

Anna Slováčková Video

Říjen 2023 je dalším zlomovým měsícem v životě Aničky Slováčkové, která před několika dny podruhé v životě zahájila léčbu rakoviny. Jak se vlastně zjistilo, že zákeřná nemoc se tentokrát usadila na plicích? 

Slováčková se diagnózu dozvěděla na začátku září, když měla oslavovat vydání desky a nového klipu. "Na žádné oslavy už nebyla chuť," posteskla si na instagramu. Nyní už je ale odhodlaná nemoc opět porazit.

Jak se vlastně přišlo na to, co herečce a zpěvačce je? "Zjistila jsem to tak, že jsem dlouhodobě kašlala a potřebovala zjistit proč. Už mě to začalo štvát, tak jsem různě obíhala doktorů, až CT vyšetření ukázalo, že na těch plicích něco je," prozradila ona sama.

"Potom mi udělali bronchoskopii a na základě výsledků se přišlo na to, že to je nádor," řekla dcera Felixa Slováčka a Dády Patrasové podle webu cas.sk. 

Slováčková už minulý týden zveřejnila fotografii, na které podstupuje jisté procedury. "Teď mě čeká léčba, o které toho zatím moc nevím. Budou to nějaké chemoterapie a k tomu další věci, přesné informace se dozvím časem," přiznala. 

Nejnovější zprávy