Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Anička Slováčková řekla, jak snáší rakovinu! Co ji nakoplo?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková řekla, jak snáší rakovinu! Co ji nakoplo?

Andrea Malá

24. ledna 2024 9:26

Anna Slováčková Video

Anička Slováčková už několik měsíců bojuje podruhé v životě s rakovinou. Pro žádného člověka by nebylo jednoduché se s tím vyrovnat. Herečka a zpěvačka ale věří, že se jí to podařilo. Jak toho dosáhla? 

Slováčková přiznala, že vyrovnání se s diagnózou nebylo vůbec jednoduché. "Je pravda, že na začátku jsem to snášela hůř," svěřila se dcera slavných rodičů pořadu ShowTime. Zřejmě i blízcí jí pomohli se srovnat se špatným osudem.

"V poslední době mě už asi nakopli všichni svatí a řekla jsem si, že už bylo dost momentů, kdy jsem pociťovala nějakou lítost, smutek nebo nespravedlivost. A že je na čase začít poslouchat tu pozitivní stránku a koukat na svět otevřenýma očima," dodala. 

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Nejnovější zprávy