Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Anička Slováčková: Smutné přiznání o boji s rakovinou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková: Smutné přiznání o boji s rakovinou!

Lenka Kučerová

12. března 2024 18:32

Anna Slováčková Video

Anička Slováčková bojuje už podruhé s rakovinou, přičemž se vždy snažila edukovat občany o tom, co je tato zákeřná nemoc zač. Nastávají ale chvíle, kdy jí to zase až tolik nebaví. A je doslova mrzutá. 

Slováčková v uplynulých dnech napsala fanouškům a připustila, že je v poslední době trochu zanedbává. "Trošku vás tu v poslední době zanedbávám, omlouvám se. Pravdou je, že jsem z toho internetovýho světa nějaká mrzutá a docela záměrně se mu vyhýbám," přiznala na instagramu. 

Cokoliv totiž napíše, tomu věnují pozornost média. "Všichni v mé 'blízkosti' pomalu můj stav řeší a znají líp, než já sama, a všichni k němu pořád mají evidentně co říct," vysvětlila lidem. "Hlavně ti, se kterýma se vidím jednou za uherskej rok," podotkla vzápětí. 

"Potřebuju si dát sama od sebe na internetu pauzu. A věřím, že vás to taky nemůže bavit furt číst ty trapný titulky… nebo spíš clickbaity," pokračovala herečka a zpěvačka.

Na závěr Slováčková apelovala na to nejdůležitější. "Úplně se mi z toho vytrácí ta nejdůležitější zpráva, kterou moje sdílení s vámi vlastně má a to sice - nepodceňuj prevenci a věnuj svému zdraví aspoň jedno odpoledne/dopoledne/ráno," dodala. 

Nejnovější zprávy