Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Anička Slováčková zachytila těžké chvíle: Poslední FOTO s vlasy!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anička Slováčková zachytila těžké chvíle: Poslední FOTO s vlasy!

Andrea Malá

28. listopadu 2023 16:12

Anna Slováčková předtím, než se rozloučila s vlasy. Video

Anička Slováčková již zahájila léčbu zákeřné rakoviny, která jí navíc byla diagnostikována už podruhé. Bohužel, terapie má své vedlejší účinky, k nimž patří ztráta vlasů. A jak víme, dcera slavného uměleckého páru o ně přišla i tentokrát.

Slováčková dnes zveřejnila na instagramu tzv. photodump, což je oblíbený trend, kdy uživatelé sociálních sítí zveřejní sbírku vybraných fotografií za nějaké konkrétní období. V případě známé zpěvačky a herečky to byl měsíc listopad, který se pomalu chýlí ke svému konci.

Série snímků začínala tím, na kterém má velká bojovnice ještě vlasy. Doprovodným popiskem dala jasně najevo, že fotka zachycuje chvíli, kdy se s nimi loučila. 

Slováčková už dříve popsala, že rakovina jí byla diagnostikována na začátku září, když měla oslavovat vydání desky a nového klipu. "Na žádné oslavy už nebyla chuť," konstatovala.

"Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach," svěřila se. "A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala.

Nejnovější zprávy