Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 12. prosince 2023

Svátek slaví Simona, zítra Lucie

Anna Kadeřávková má za sebou další novou zkušenost: Takhle jí to seklo na Oktoberfestu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anna Kadeřávková má za sebou další novou zkušenost: Takhle jí to seklo na Oktoberfestu

Nikola Horáková

26. září 2023 19:52

Anna Kadeřávková na Oktoberfestu Video

Herečka Anna Kadeřávková (26) má velmi ráda cestování. To dokazuje fakt, že se nedávno vrátila z Dubaje a teď je znovu v zahraničí. Tentokrát vyrazila mnohem blíž, konkrétně k našim sousedům do Německa, kde teď probíhá známý Oktoberfest.

Anna Kadeřábková zavítala do Německa, konkrétně do Mnichova, kde se aktuálně koná Oktoberfest. Ten herečka navštívila vůbec poprvé v životě a své zážitky sdílela s fanoušky na Instagramu. 

Letos jsem Oktoberfest v Mnichově navštívila úplně poprvé, moc jsem nevěděla, co čekat. A nakonec to bylo krásný! Tenhle dirndl byl láska na první pohled," sdělila Kadeřávková fanouškům na Instagramu pod snímky v tradičním kroji zvaném "dirndl", která je velmi nadšená a příští rok chce jet určitě znovu. 

Její komentáře se začaly plnit lichotivými zprávami, kde lidé chválili její kroj. „Pěkný kroj," napsal jeden ze sledujících. „Wau, nádherná, přidal se další. „Věděla jsi, že podle toho, na které straně mají holky stužku, zjistíš, jestli je zadaná nebo nezadaná?" poznamenal další ze sledujících. 

Nejnovější zprávy