Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Anna Slováčková se netrápí doma! Místo toho si vyrazila na dovolenou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anna Slováčková se netrápí doma! Místo toho si vyrazila na dovolenou!

Lenka Kučerová

3. března 2024 10:59

Anna Slováčková Video

Kdo by čekal, že Anna Slováčková bude sedět doma a hroutit se z návratu rakoviny, nemohl by se splést více. Herečka si užívá život plnými doušky, jak dokládá na svém Instagramu!

"Vždycky, když někam cestuji, cítím neskutečnou vděčnost za to, že je to vůbec možné. Po všech stránkách. Je to takový dar, moci vidět jiné kultury, země, moře, oceány... Jíst jiné jídlo, slyšet jinou hudbu... Miluju to. Ráno snídat v Praze, odpoledne obědvat v Itálii!" napsala.

"Užívat si každičký den, jak jen to jde. Díky za ty dary, živote!" dodala herečka a zpěvačka, které se vrátila rakovina.

Už dříve uvedla, že chtěla z Neapole najít aspoň jednu fotku, kde je ona, jak si užívá špinavé ulice, hluk, chaos, slunce… "Ale ne, na 90% fotkách je žrádlo. Protože… žrádlo = láska. A taky proto, protože za jídlem jsme tam hlavně jeli. Italskou kuchyni naprosto miluju," napsala.

Dodala, že je jí líto, kolik si toho na vzpomínku zapomněla vyfotit. Jmenovitě šlo o kalamáry a krevety, burrata, sfogliatelle, pizzu nebo například grundle. 

Nejnovější zprávy