Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož, Benjamín

Anně Slováčkové se dostává velké podpory: Krásný vzkaz od sportovní legendy!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Anně Slováčkové se dostává velké podpory: Krásný vzkaz od sportovní legendy!

Andrea Malá

9. listopadu 2023 11:38

Anička Slováčková Video

Anička Slováčková se od chvíle, kdy veřejnosti sdělila, že opět zápasí s rakovinou, dočkala velké podpory. Palce jí pochopitelně drží i lidé, kteří se s nemocí potýkali buď sami, anebo měli někoho takového ve svém okolí. Od koho dostala herečka a zpěvačka krásný vzkaz? 

Slováčková už dříve popsala, že rakovina jí byla diagnostikována na začátku září, když měla oslavovat vydání desky a nového klipu. "Na žádné oslavy už nebyla chuť," konstatovala.

"Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach," svěřila se. "A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala.

S rakovinou se dlouhodobě potýkala také dcera Antonína Panenky, slavného fotbalisty, jehož penalta rozhodla o triumfu Čechoslováků na mistrovství Evropy v roce 1976. Bohužel, zákeřné nemoci nakonec podlehla.

"Že se Aničce vrátila rakovina, to nás s manželkou velmi zasáhlo. Ten osud mají s Martinou vlastně stejný s tím rozdílem, že Anička je samozřejmě o dost mladší," řekl legendární hráč serveru extra.cz.

"Dcera měla to samý, rakovinu prsu, údajně se z toho dostala, ale pak se to vrátilo a dopadlo to špatně, takže celá naše rodina, zejména žena, která to prožívá daleko víc, držíme Aničce pěsti, aby to dopadlo dobře a měla více štěstí než naše Martinka," dodal Panenka.

Nejnovější zprávy