Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Arnold Schwarzenegger zavítal s přítelkyní Heather Milligan do Londýna

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Arnold Schwarzenegger zavítal s přítelkyní Heather Milligan do Londýna

Adam Souček

27. října 2023 19:09

Arnold Schwarzenegger Video

"Náš život je plný společných zájmů. Myslím si o ni jen to nejlepší," řekl Arnold o své dlouholeté přítelkyni Heather Milligan.

 Schwarzenegger (76) a jeho dlouholetá přítelkyně Milligan (48) byli v úterý spatřeni, jak společně opouštějí londýnský soukromý členský klub Annabels. Oblečeni byli stylově v černé barvě outfitů, uvedl časopis People.

Schwarzenegger měl na sobě černé sako a tmavě modré džíny, zatímco Milligan měla celočerný outfit se stříbrným lemováním na saku. Schwarzenegger byl v Londýně kvůli dvěma přednáškám, které se uskutečnily v úterý a ve středu v londýnském Palladiu. Diskutovalo se o jeho nové knize "Be Useful: Seven Tools for Life", jak uvedlo nakladatelství knih Penguin Random House.

Pár spolu začal chodit v roce 2013, dva roky poté, co se akční hvězda rozvedla se svou bývalou manželkou Marií Shriver. Herec z legendární filmové série Terminátor nedávno řekl časopisu People, že se s Milligan (fyzioterapeutka), poprvé setkal v roce 2012 během operace ramene, když se připravoval na natáčení filmu Plán útěku s Sylvesterem Stallonem, který byl vydán v roce 2013.

Řekl jsem: „Musím jít natočit tenhle akční film a budu potřebovat spoustu sil v boji se Slyem. Chci být v optimální kondici," vzpomíná Schwarzenegger na okamžik, kdy se svého chirurga zeptal na doporučení fyzioterapeutky. A on řekl: „Je tu jen jedna osoba a tou je Heather. Každého sportovce k ní vždy posílám.“

„Tak jsem k ní šel a po skončení mé terapie a po dokončení filmu jsem ji zavolal a pozval ji na oběd, abych poděkoval. A pak se všechno vyvíjelo dál.“ dodal  Schwarzenegger.

Nejnovější zprávy