Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Barbora Strýcová se raduje: Druhé dítě na Den matek!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Barbora Strýcová se raduje: Druhé dítě na Den matek!

Andrea Malá

13. května 2024 10:25

Barbora Strýcová Video

Krásná zpráva přišla na Den matek od Barbory Strýcové. Bývalá tenistka je totiž čerstvě dvojnásobnou maminkou. Po synovi se dočkala také dcery, která dostala od rodičů krásné české jméno. 

Strýcová ukázala novorozenou Josefínu v neděli na svém instagramovém profilu, kde ihned začala přijímat gratulace nejen z Česka, ale i ze světa, kde má spoustu fanoušků z dob úspěšné sportovní kariéry.

V květnu 2021 oznámila populární tenistka, že končí kariéru. Čtyři měsíce na to pak svět obletěla šťastná zpráva o narození syna Vincenta. V rozhovoru pro média se tehdy nechala slyšet, že by se přeci jenom ráda oficiálně rozloučila s fanoušky přímo na kurtu, ideálně na milovaném Wimbledonu. 

To se jí loni povedlo ve velkém stylu. Strýcová ve svém posledním vystoupení v kariéře v rámci svého nejoblíbenějšího turnaje vyhrála se svou tchajwanskou parťačkou Sie Šu-wej finále ženské čtyřhry nad párem Hunterová/Mertensová 7:5 a 6:4 a s wimbledonským turnajem se tak rozloučila s pohárem v ruce.

Druhé těhotenství oznámila loni v listopadu na sociální síti. "Víňa bude velký brácha," napsala tenkrát k fotografii, na níž si hraje se svým synem na pláži.

Nejnovější zprávy