Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Bendig prolomil mlčení: Nedělám mrtvého brouka, ale policie...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bendig prolomil mlčení: Nedělám mrtvého brouka, ale policie...

Andrea Malá

23. února 2024 13:45

Jan Bendig Video

Jan Bendig se v pátek poprvé vyjádřil k závěrům policie, podle které byl útok moukou na loňském předávání Slavíků zinscenovaný. Zpěvákovi tak hrozí až padesátitisícová pokuta. On nicméně lidem moc věcí pro tuto chvíli neozřejmil a prosí o čas. 

Bendig začal slovy, že lidé čekají na jeho vyjádření k diskutované kauze. "Nebojte, nedělám mrtvého brouka a ani ho dělat nechci. Vždy jsem s vámi mluvil otevřeně a tak tomu bude i tentokrát. Život není jen o příjemných momentech, ale i o těch, ve kterých vám není úplně hej. Ale je potřeba se k nim postavit čelem," spustil ve story na instagramu.

Někdejší účastník SuperStar uvedl, že zatím nemá vyjádření od policie, ačkoliv už mělo být odesláno poštou. "Ani dnes po několika dnech do schránky nedorazilo. Prý to může trvat ještě několik dní," vysvětlil.

Zpěvák vnímá, že podle řady fanoušků by se tak jako tak mohl k závěrům policie, které jsou veřejně známé, nějak postavit. "Asi se ptáte, proč čekám na to vyjádření. Protože to chci uzavřít a nedělat k tomu několik dalších vyjádření," poznamenal.

"Jakmile ho budu mít, tak vám k tomu něco napíšu. Ať už je váš názor jakýkoliv a můj na tuto kauzu též, tak mě mrzí, jak se nafoukla a co se teď děje," svěřil se Bendig a přidal ještě jeden závěrečný vzkaz. "Děkuji všem, kteří při mě stále stojí."

Nejnovější zprávy