Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Bendig se zmínil o důkazech neviny! Nemám v tom prsty, tvrdí zpěvák

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bendig se zmínil o důkazech neviny! Nemám v tom prsty, tvrdí zpěvák

Andrea Malá

18. března 2024 19:45

Jan Bendig

Jan Bendig se těžce smiřuje se závěry vyšetřování policistů, kteří se zabývali incidentem s moukou na loňském předávání Slavíků. Nyní dokonce mluví o tom, že existují důkazy o jeho nevině. Jaké to jsou? 

Bendigovi hrozí pokuta, ale on trvá na své nevině, respektive na tom, že s incidentem nemá nic společného. Podle policistů šlo o zinscenovaný útok. 

Podle deníku Blesk se zpěvák v jednom podcastu nechal slyšet, že má i se svými právníky důkazy. "Doufám, že dokážu, že v tom nemám prsty," prohlásil zpěvák, který nedávno kvůli kauze přeložil chystaný koncert na pozdější termín. 

Bendig před několika dny požádal fanoušky a zřejmě i strážce zákona, aby se ještě jednou podívali na video z incidentu se zvukem. Podle jeho slov je krásně vidět, jak přichází na červený koberec a je v popředí, zatímco přítel a manažer Lukáš dává prostor fotografům.

"Pózuji a v ten moment v pozadí uslyšíme fotografa, který říká: 'Kluci a teď spolu.' A já mám Lukáše za sebou, otáčím se za ním doprava, doleva, pózujeme a bum – přichází útok," popsal pro pořad ShowTime. 

Zpěvák i na základě dostupných záběrů trvá na své nevině. "Myslíte si, že bych opravdu před tisíci fotografy a kamerami dával někomu takhle okatě znamení, aby mě posypal moukou? To bych mu rovnou mohl zamávat. To nedává smysl," konstatoval. 

Bendig říká, že s útočníkem nebyl před incidentem v kontaktu. "Pouze když se mi po tom incidentu omlouval. A jestli jsem se s ním někdy potkal v minulosti? Tak to nemůžu potvrdit. Moje práce je taková, že je hrozně těžké jít ven. Když jdu kamkoliv, chodí za mnou lidé a chtějí fotku. A já je neodmítám," dodal. 

Nejnovější zprávy