Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Berenika Kohoutová je VYTOČENÁ: Z auta jí někdo ukradl značkovou kabelku za 70 tisíc

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Berenika Kohoutová je VYTOČENÁ: Z auta jí někdo ukradl značkovou kabelku za 70 tisíc

Nikola Horáková

1. listopadu 2023 14:02

Berenika Kohoutová Video

Herečka Berenika Kohoutová (32) je velmi rozčílená, protože jí někdo z auta ukradl značkovou kabelku v hodnotě více než 70 tisíc. O této nepříjemné zkušenosti se podělila s fanoušky na sociálních sítích. 

Celý incident se stal v době, kdy si šla Berenika Kohoutová nakoupit potraviny do supermarketu, kabelku na očích ovšem nenechala. 

„Neměla jsem tu kabelku jako lákadlo pro zloděje na přední sedačce. Měla jsem ji v kufru a dala jsem ji tam v garáži, takže ten člověk, který ji ukradl buď na Jiřáku nebo Míráku, kde jsem měla zastávky, nemohl vědět, že je v kufru tak drahá kabelka,“ řekla fanouškům Kohoutová na Instagramu.  

Dále se zamyslela, jak se to mohlo stát a kde asi udělala chybu. „Buď jsem nezamkla, což se mi nikdy nestává, ale jsem teď velmi upracovaná. Tak je to teoreticky možné. Měla jsem to v kufru. Kufr byl navíc zatažený a ten člověk tu kabelku dal do papírové tašky z potravin a odešel s ní,“ sdělila herečka. 

Značková kabelka červeno-bílé barvy není na našem území k dostání. Herečka si ji objednala z Ameriky a domnívá se, že nebude pro zloděje jednoduché kabelku prodat, i díky jejímu designu. Hodnota kabelky se pohybuje okolo 73 500 Kč. 

Kohoutová prosí své fanoušky o pomoc, jestli by jí v případě nálezu kabelky dali vědět a slíbila dokonce finanční odměnu. 

Nejnovější zprávy