Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Blesk udeřil pár kroků od nás! Karolína Neuvirthová promluvila o hrůzném zážitku z Liberce

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Blesk udeřil pár kroků od nás! Karolína Neuvirthová promluvila o hrůzném zážitku z Liberce

Andrea Malá

3. června 2024 12:38

Karolína Neuvirthová

Dramatické chvíle se v neděli odpoledne odehrály na akci pro děti v zámeckém parku v libereckých Vratislavicích. Přes dvacet lidí skončilo v nemocnicích po úderu blesku. Na akci měla vystoupit i zpěvačka Karolína Neuvirthová Gudasová, sestra hokejového mistra světa Radka Gudase. Koncert se z pochopitelných důvodů přesouvá na jindy. 

Neuvirthová, jejímž mužem je bývalý hokejový brankář Michal Neuvirth, na instagramu stručně uvedla, že koncert je zrušen kvůli mimořádné události. "Celý tým je v pořádku. A doufáme, že všichni ostatní budou také v pořádku," napsala.

"Nešťastná událost se stala dvacet minut před vystoupením, kdy jsme už byli připraveni za pódiem. Blesk do stromu udeřil pár kroků od nás!" popsala zpěvačka deníku Blesk. "Volali jsme záchranku, poskytovali součinnost zdravotníkům, starali se o děti v kulturáku," dodala.

Na místě události v zámeckém parku v libereckých Vratislavicích zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. O incidentu jako první informovala kolem půl páté odpoledne policie. "Na místě aktuálně zajišťujeme plynulý průjezd sanitních vozidel a poskytujeme své krizové interventy," uvedli strážci zákona na sociální síti X.

Podle hasičů udeřil blesk do stromu v zámeckém parku ve Vratislavicích ve chvíli, kdy se pod ním nacházeli lidé. "Asistujeme záchranné službě s transportem zraněných osob a poskytováním předlékařské péče," sdělili hasiči.

Nejnovější zprávy