Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Bohuš Matuš hlásí přírůstek do rodiny: Kdo jsou maminka a tatínek?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bohuš Matuš hlásí přírůstek do rodiny: Kdo jsou maminka a tatínek?

Andrea Malá

15. října 2023 11:44

Bohuš Matuš

U Bohuše Matuše doma je nejspíš zase o něco veseleji. Známý zpěvák a jeho výrazně mladší manželka si totiž pořídili nového člena rodiny. Pěvecká kolegyně Marta Kubišová by ho rozhodně pochválila. 

Každý si ještě vzpomene, že moderovala pořad Chcete mě, kde její kolega, herec Zdeněk Srstka, nabízel lidem opuštěné pejsky. A právě čtyřnohého kamaráda si pořídili manželé Matušovi. 

Jak prozradila dvacetiletá Lucie, narazili na něj díky internetovému inzerátu. Byla to láska na první pohled, shoda následně byla i na jménu Dobby. "Jeho maminka je jorkšír a tatínek pomeranian," popsala serveru super.cz.

Zpěvák a jeho žena mají malou dceru, takže vcelku pochopitelně panovaly obavy ohledně vzájemného vztahu holčičky se psem. Naštěstí se dopředu podařilo zjistit, že to nebude problém. 

"Čekali jsme, až Natálka trochu povyroste, aby mu nechtěně neublížila. Máme spoustu přátel, kteří pejsky mají, dokonce si ho nedávno pořídila i babička, a když jsme viděli, že je na ně Natálka opatrná a snaží se o ně starat, už jsme neváhali," prozradila Lucie. 

Nejnovější zprávy