Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Bouček se raduje ze silvestrovského zázraku: Narodila se mu dcera!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bouček se raduje ze silvestrovského zázraku: Narodila se mu dcera!

Andrea Malá

3. ledna 2024 14:13

Libor Bouček s manželkou. Video

Libor Bouček až dnes přiznal, že měl v neděli opravdu speciálního Silvestra. Zejména díky úsilí manželky Gabriely se stal dvojnásobným otcem. O narození potomka informoval prostřednictvím instagramového profilu. 

Bouček ve středu po poledni prozradil, že manželka v neděli po čtvrté ráno přivedla na svět dceru Beatu. Radost z ní má i první potomek páru, syn Albert. 

"Silvestr pro mne neměl moc význam. Takový den, kdy zábava je najednou skoro povinná. Ale řeknu vám, ten smysl rozhodně existuje. Dokonce je to den zázraku. Viděl jsem ho na vlastní oči. A do teď nejsem schopen vystihnout přesně, jaká síla to byla," napsal dvojnásobný otec na instagramu.

Populární moderátor poděkoval personálu vinohradské nemocnice, českému zdravotnictví obecně či příbuzným. "Děkuji i těm, kteří byli doma u sebe a já nečekaně přišel a připili jsme si. Na těch pár minut absolutní euforie," svěřil se. 

"Ale jestli někomu děkuju zcela a oddaně, je to můj anděl, má žena, maminka mého syna, můj středobod, má odpověď, nejsilnější, jedinečná a také už maminka dcery. Našich dvou dětí. To zní tak krásně. Děkuju Ti, lásko," dodal Bouček. 

Nejnovější zprávy