Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Brad Pitt slaví 60. narozeniny! Takhle je strávil s partnerkou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Brad Pitt slaví 60. narozeniny! Takhle je strávil s partnerkou!

Lenka Kučerová

23. prosince 2023 13:11

Brad Pitt

Během tohoto týdne oslavil americký herec Brad Pitt své 60. narozeniny. S partnerkou Ines de Ramon (34), která rovněž slavila své narozeniny, se vydali do Paříže a následně do Los Angeles, kde uspořádali párty.

Samotný den narozenin nebyl zasvěcen žádné velkolepé akci; herec si užíval pouze ve společnosti své současné partnerky Ines de Ramon. Spolu se vydali do Paříže, kde si vychutnali luxusní večeři a následně se vydali na koncert.

Jejich přítomnost v ulicích Paříže neunikla pozornosti, neboť oba byli zjevně zamilovaní a měli důvody k oslavám - Ramon totiž tento týden slavila své 34. narozeniny.

Podle serveru Daily Mail se poté pár přesunul do Los Angeles, kde v renomované restauraci Mother Wolf uspořádali nádhernou oslavu. K té dorazili jak jejich přátelé, tak nejbližší, přičemž i při této příležitosti zůstali neodloučeni.

Brad Pitt, americký herec a producent, narozený 18. prosince 1963 v Shawnee, patří mezi nejvýraznější a nejúspěšnější herce své generace. Za své herecké výkony získal mnoho ocenění a je považován za jednoho z nejlepších herců v Hollywoodu

Nejnovější zprávy