Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Britney Spears je opravdu šílená: Ke svým tanečkům přidala dva veliké nože

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears je opravdu šílená: Ke svým tanečkům přidala dva veliké nože

Nikola Horáková

27. září 2023 16:48

Britney Spears Video

Zpěvačka Britney Spears neprožívá své nejlepší období, život jí udělil další ránu v podobě rozvodu s jejím manželem Samem Asgharim. S touto situací se vyrovnává svými tanečky, které zveřejňuje na sociální sítě. Teď ovšem udělala něco děsivého. K tanci si vzala dva nože, se kterými mává okolo sebe. 

Britney Spears se s těžkým obdobím rozvodu se Samem Asgharim vyrovnává po svém, a to natáčením tanečků, při kterých se dělá různé kreace. Jak jsme již tento týden informovali, své tance posunula na nový level, kdy si vzala pole dance tyč, na sobě měla pouze červené spodní prádlo a podpatky. Ale to ještě není nic, oproti tomu s čím přišla teď.

Na Instagram zveřejnila video, na kterém předvádí další ze svých tanečků, což by nebylo tak zvláštní, ale děsivé je to co drží v rukách. Do videa si s místo tyče tentokrát vzala dva veliké nože, se kterými mává okolo sebe a celkově video nepůsobí zrovna dvakrát příjemně. 

„Dnes jsem si začala hrát v kuchyni s noži. Nebojte, nejsou to skutečné nože," snažila se Britney uklidnit své sledující a připomněla, že Halloween již klepe na dveře. Tohle ovšem její fanoušky nejspíš moc neuklidní. Někteří mají strach o její psychické zdraví a údajně má zpěvačka problém s drogami, ale není jisté, zda-li je to pravda. 

„Situace je mnohem víc znepokojující, než jsme tušili. Obávám se, že je na pervitinu. Modlil jsem se, aby to někdo zveřejnil a aby se probudila. Je to děsivé, je to přece jen matka mých synů,“ prozradil v rozhovoru pro Daily Mail bývalý manžel Britney, Kevin Federline, který se bojí špatných zpráv, když zazvoní telefon. 

Nejnovější zprávy