Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Britney Spears je to jedno? Takhle reaguje Justin Timberlake na odhalení z knihy!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears je to jedno? Takhle reaguje Justin Timberlake na odhalení z knihy!

Andrea Malá

28. října 2023 11:01

Britney Spears Video

Britney Spears se v memoárech The Woman In Me (Žena ve mně) zmínila o přerušeném těhotenství s kolegou Justinem Timberlakem, který by byl mnohem radši, kdyby tahle informace zůstala veřejnosti utajena. Jak reagoval, když se o všem dozvěděl?

Spears a Timberlake se poznali ještě jako děti během účinkování v pořadu The Mickey Mouse Club, o několik let později se z nich stal pár. "Velmi jsem ho milovala," přiznává Spears v knize s tím, že si v budoucnu přála založení rodiny s kolegou z branže.

"Stalo by se to možná i dřív, než jsem předpokládala. Ale Justin nebyl z mého těhotenství nadšený. Řekl mi, že ještě nejsme připraveni na to, aby v našich životech bylo dítě, protože jsme velmi mladí," stojí v úryvku.

"Jsem si jistá, že mě lidé kvůli tomu budou nenávidět, ale souhlasila jsem s tím, že ho mít nebudeme. Nevím, jestli to bylo správné rozhodnutí. Kdyby to bylo jen na mně, nikdy bych to neudělala. Ale Justin si byla tak moc jistý, že nechce být otcem," dodala zpěvačka. 

Timberlake je podle dostupných informací pořádně naštvaný, napsal deník The Mail. "Justin se s Britney kvůli ničemu z toho vůbec nespojil a ani se nechystá, protože jí nemá co říct. Není vůbec nadšený z toho, co vyšlo v této knize. Pro Britney je ta kniha celý život a je jí jedno, koho v ní urazí," citoval zdroj zmíněného listu server cas.sk.  

Nejnovější zprávy