Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Britney Spears opět šokuje: Líbačka se známým hercem, co má neméně slavnou ženu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears opět šokuje: Líbačka se známým hercem, co má neméně slavnou ženu!

Andrea Malá

8. února 2024 16:26

Britney Spears Video

Britney Spears nemá problém se šířením pikantních a mnohdy zřejmě i nepravdivých tvrzení o slavných osobnostech. Povídat by o tom mohl například Justin Timberlake a nově také herec Ben Affleck. Na co si někdejší hvězdná zpěvačka vzpomněla?  

Britney na sociální síti zveřejnila fotku s Affleckem, jehož ženou je Jennifer Lopez. Hvězdného herce mohlo potěšit, že jej označila za úžasného herce. Méně nadšený už musel být z historky, kterou dala bývalá popová ikona k dobru.

"Zapomněla jsem se zmínit, že jsem se s Benem líbala. Šílené je, že jsem na to úplně zapomněla. Kéž bych vám mohla vyprávět příběh, který se stal předtím," napsala Spears. "Já jsem ale drbna," poznamenala sebekriticky. 

Zpěvačka nedávno uvedla, že se chce omluvit Justinu Timberlakovi za věci, které napsala v knize The Woman In Me (Žena ve mně). Spears se konkrétně loni v memoárech zmínila o přerušeném těhotenství s kolegou. "Nebyl z mého těhotenství nadšený. Řekl mi, že ještě nejsme připraveni na to, aby v našich životech bylo dítě, protože jsme velmi mladí," podotkla.

"Jsem si jistá, že mě lidé kvůli tomu budou nenávidět, ale souhlasila jsem s tím, že ho mít nebudeme. Nevím, jestli to bylo správné rozhodnutí. Kdyby to bylo jen na mně, nikdy bych to neudělala. Ale Justin si byl tak moc jistý, že nechce být otcem," dodala zpěvačka. 

Nejnovější zprávy