Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Britney Spears se opět postarala o skandál! Tentokrát zasahovala i záchranka!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears se opět postarala o skandál! Tentokrát zasahovala i záchranka!

Lenka Kučerová

6. května 2024 19:14

Britney Spears Video

Britney Spears a její aktuální přítel Paul Richard Soliz způsobili pořádný rozruch. Do luxusního hotelu Chateau Marmont v Los Angeles byla přivolána záchranka, která měla ošetřit právě hvězdnou hudebnici. Podle prvotních zpráv se měla zranit poté, co se pobila se svým partnerem.

Spears se dala dohromady se svým současným přítelem v létě loňského roku. Její okolí však z tohoto kroku nebylo vůbec nadšené, protože Soliz měl v minulosti několik problémů se zákonem.

V noci ze středy na čtvrtek dvojice trávila svůj čas na pokoji v luxusním hotelu Chateau Marmont, který se nachází v Los Angeles. Během večera ale byla přivolána záchranka, která měla ošetřit zraněnou zpěvačku.

O celé situaci informovalo několik médií v USA a podle magazínu Page Six se měla Spears zranit během bitky se svým partnerem. Hudebnici nakonec nemuseli převést do nemocnice.

Podle informací TMZ však před hotelem plakala a byla očividně rozrušená, kvůli čemuž se přítomní báli, že se psychicky zhroutila.

K celé věci se nakonec vyjádřila i samotná Spears, která ve více příspěvcích na sociální síti Instagram napsala, že zprávy o bitvě jsou vymyšlené. 

Nejnovější zprávy