Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Britney Spears šokovala: Natočila se pouze v rouše Evině

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears šokovala: Natočila se pouze v rouše Evině

Nikola Horáková

10. prosince 2023 17:43

Britney Spears Video

Zpěvačka Britney Spears (42) zažila krušné léto, když se s ní rozvedl její manžel Sam Asghari. Nějaký čas ale již uplynul a vypadá to, že zpěvačka vše hodila za hlavu a věnuje se svým zálibám, což je tancování v prádle a natáčení videí. Jedním videem ovšem vyrazila dech. 

Britney Spears se poslední dobou natáčí a fotí převážně s minimem oblečení, což výrazně  znepokojuje její fanoušky. Ti si myslí, že za to můžou psychické problémy, se kterými zpěvačka bojuje. 

Spears teď ovšem vypadá celkem spokojeně. Žije si sama po svém, nestýká se s nikým z rodiny a kdo jí dělá společnost je její manažer Cade Hudson, který je s ní vidět na veřejnosti a dokonce ho zapojuje do svých svůdných tanečků na Instagramu, kde jsou oba polooblečení.

V jednom ze svých nedávných videí se toho zpěvačka nebála a šla úplně do naha. Za ní je vidět stín druhého člověka, který jí natáčí a je nejspíš jasné, že se jedná právě o Hudsona. „Nejsou tady žádní paparazzi, takže na ostrově běhám nahá!!! Je to video, takže můžete vidět, že záběry jsou skutečně pravé!!! Bylo to před třemi měsíc," napsala zpěvačka pod video. 

Briitney Spears se snaží opravdu žít jak jen to jde a vše špatné hodit za hlavu, i když všechny rány nejspíš nejsou zahojeny. Nedávno navíc její táta Jamie, se kterým nemá nějak dobrý vztah, přišel o nohu. Postihla ho silná bakteriální infekce, která zasáhla hlavně nohy a jedna z nich musela být amputovaná, jak uvedl magazín People.

I když Britney s tátou nevychází, tak podle zahraničních médií je šance, že je z této situace smutná a možná by se mohl jejich pokažený vztah i napravit. Jak to celé je ví ovšem pouze zpěvačka sama. 

Nejnovější zprávy