Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Britney Spears udělala Timberlakovi ze života peklo? Tohle se teď děje!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears udělala Timberlakovi ze života peklo? Tohle se teď děje!

Andrea Malá

20. října 2023 9:21

Britney Spears Video

Britney Spears ještě ani nevydala knihu The Woman In Me (Žena ve mně), ale už zuří pořádný požár. Justin Timberlake jí nejspíš nebude vděčný za to, že se rozhodla vzpomínat. Od fanynek zpěvačky už to totiž pořádně schytává. 

Spears a Timberlake se poznali ještě jako děti během účinkování v pořadu The Mickey Mouse Club, o několik let později se z nich stal pár. "Velmi jsem ho milovala," přiznává Spears v knize s tím, že si v budoucnu přála založení rodiny s kolegou z branže.

"Stalo by se to možná i dřív, než jsem předpokládala. Ale Justin nebyl z mého těhotenství nadšený. Řekl mi, že ještě nejsme připraveni na to, aby v našich životech bylo dítě, protože jsme velmi mladí," stojí v úryvku.

"Jsem si jistá, že mě lidé kvůli tomu budou nenávidět, ale souhlasila jsem s tím, že ho mít nebudeme. Nevím, jestli to bylo správné rozhodnutí. Kdyby to bylo jen na mně, nikdy bych to neudělala. Ale Justin si byla tak moc jistý, že nechce být otcem," dodává zpěvačka. 

Timberlake je momentálně zaneprázdněný comebackem boybandu NSYNC, který komunikuje i na svých sociálních sítích. Právě tam se ale začaly objevovat nepěkné vzkazy od fanoušků Britney.

Lidé po nejnovějším odhalení neskrývají názor, že právě slavný zpěvák zničil jejich favoritku, která se především v posledních letech potýká s jedním problémem za druhým. "Ztratil jsem k vám veškerý respekt," napsal jeden z diskutujících. "Nejsi muž. Jak můžeš v noci spát?" stálo v dalších komentářích. 

Nejnovější zprávy