Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Britney Spears v memoárech lže! Usvědčila ji vlastní matka

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears v memoárech lže! Usvědčila ji vlastní matka

Andrea Malá

11. listopadu 2023 11:58

Britney Spears Video

Britney Spears se v memoárech The Woman In Me (Žena ve mně) pořádně odvázala, zmínila se například o přerušeném těhotenství s kolegou Justinem Timberlakem. Otázkou je, zdali vůbec mluví pravdu. V tomto ohledu jí totiž konfrontovala vlastní matka Lynne. 

Britney totiž v knize obvinila svou babičku z matčiny strany, že vyhodila její sbírku panenek a deníků. "Když jsem viděla prázdné police, pocítila jsem ohromný smutek. A moje rodina je vyhodila do koše, stejně jako vyhodila mě," napsala do memoárů. 

Zřejmě ale nepočítala s tím, že Lynne věci vyfotí a zveřejní fotku na instagramu. "Nevím, kdo ti řekl, že jsem se zbavila tvých panenek a deníků, ale já bych to nikdy neudělala," vzkázala dceři prostřednictvím sociálních sítí.

"Bylo by to kruté, protože vím, jak moc pro tebe znamenají. I pro mě jsou výjimečné, protože jsme je roky sbírali. Samozřejmě, stále mám tvoje věci a ráda ti je pošlu, pokud budeš chtít. Prosím, dej mi vědět a věz, že tě mám moc ráda," dodala maminka popové hvězdy podle webu cas.sk. 

Každopádně to vrhá stín i na další prohlášení z knihy, včetně toho o údajném těhotenství s Timberlakem. Zpěvačka tehdy dítě nedonosila. "Jsem si jistá, že mě lidé kvůli tomu budou nenávidět, ale souhlasila jsem s tím, že ho mít nebudeme. Nevím, jestli to bylo správné rozhodnutí. Kdyby to bylo jen na mně, nikdy bych to neudělala. Ale Justin si byla tak moc jistý, že nechce být otcem," uvedla v knize. 

Nejnovější zprávy