Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Britney Spears věděla, že ji Justin Timberlake podvádí

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spears věděla, že ji Justin Timberlake podvádí

Nikola Horáková

24. října 2023 23:42

Justin Timberlake Video

Britney Spears (41) ve své nové knize nazvané The Woman in Me (Žena ve mně), píše o svém vztahu s Justinem Timberlakem (42), se kterým chodila od roku 1999 do roku 2002.

Britney Spears se rozepsala o svém vztahu s Justinem Timberlakem. Popové hvězdě bylo 17 let, když začala v roce 1999 chodit s tehdy osmnáctiletým zpěvákem skupiny NSYNC. Byli spolu až do roku 2002. Ve své nové knize The Woman in Me zpěvačka zmiňuje, že věděla, že ji Justin podvádí, ale rozhodla se to neprozradit, protože ve vztahu byli krátce a ona byla po uši zamilovaná. "Během našeho vztahu byly chvíle, kdy jsem věděla, že mě Justin podvádí. Ale jelikož jsem byla tak zamilovaná, nechala jsem to být, i když bulvár byl rozhodnutý mně škodit," píše Spears.

"Když v roce 2000 NSYNC jeli do Londýna, fotografové Justina chytili s jednou z dívek ze skupiny All Saints v autě. Ale nikdy jsem nic neřekla. Tehdy jsme byli spolu jen rok." Uvádí magazín People. Spears také ve své knize zveřejňuje, že podstoupila potrat, když byla s Justinem Timberlakem těhotná.

Nejnovější zprávy