Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Britney Spearsová opět šokuje! Opilá a pořádně znuděná řekla ANO svému nejlepšímu kamarádovi

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Britney Spearsová opět šokuje! Opilá a pořádně znuděná řekla ANO svému nejlepšímu kamarádovi

Veronika Jirásková

28. října 2023 16:18

Britney Spears Video

Britney Spearsova nová kniha vzbudila mnoho kontroverze a rozporuplných reakcí, zejména pokud jde o některá osobní odhalení. To však není překvapující, protože některé informace mohou někoho osobně zasáhnout.

V jedné z kapitol knihy nazvané "Žena ve mně" zpěvačka sdílí své vzpomínky na krátké manželství s Jasonem Alexanderem, svým přítelem z dětství, které uzavřeli v Las Vegas v roce 2002. Její slova ohledně této události však nejsou zrovna povzbuzující.

"Velmi opilá" a "opravdu znuděná" jsou popisy, které si spojuje se svým rozhodnutím říct ano kamarádce ze základní školy, kterou údajně znala odjakživa. "Tu noc si ani pořádně nepamatuju, ale v hlavě si skládám mozaiku, jak jsme se potloukali po hotelové hale a pak se na pokoji dívali na televizi. Nejdřív Úsměv Mony Lisy a pak Texaský masakr motorovou pilou," napsala Britney Spears v knize.

"A pak jsme najednou dostali geniální nápad jít ve tři ráno do svatební kaple. Když jsme tam přišli, zrovna oddávali jiný pár, takže jsme museli počkat. A ano, čekali jsme, abychom se vzali ve čtyři ráno ve Vegas," pokračovala v knize jednačtyřicetiletá zpěvačka. Manželství bylo anulováno 55 hodin po jeho uzavření.

"Lidé se mě často ptali, jestli ho miluji. Aby bylo jasno, on a já jsme se nemilovali. Upřímně řečeno, byla jsem jen velmi opilá a pravděpodobně v nějakém obecnějším smyslu mého života - velmi znuděná," uvedla také Spearsová ve svých pamětech.

Ta slova ji musela píchnout u srdce, protože její druhý (několikahodinový) manžel zareagoval téměř okamžitě. Ironicky a s dodatkem fotografie, která byla pořízena ten večer. "Ano, s Britney jsme se nenáviděli a nic si nepamatujeme a tady jsme strašně opilí," napsal k snímku, který zveřejnil na sociálních sítích. Samozřejmě to celé myslel ironicky.

V knize "Žena ve mně" jsou odhalena mnohá tajemství z minulosti zpěvačky a podrobnosti z jejího osobního života s lidmi, jako je její bývalý partner Justin Timberlake nebo bývalý manžel Kevin Federline.

Nejnovější zprávy