Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Brožová po ztrátě milovaného pejska: Vzpomínky na Jordyho a slova o peklu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Brožová po ztrátě milovaného pejska: Vzpomínky na Jordyho a slova o peklu!

Andrea Malá

25. ledna 2024 15:04

Kateřina Brožová Video

Kateřina Brožová se stále smiřuje s nečekanou ztrátou čtyřnohého kamaráda, kterého během dovolené svěřila jedné klinice. Pejsek se ovšem zaběhl a jeho život tragicky vyhasl. Není divu, že populární herečce moc chybí. 

Brožová se přes tragédii stále nepřenesla, což dokazují instagramové příspěvky z uplynulých dní. Vyrazila během nich na Orlík. "Kde to měl Jordy tak rád," poznamenala na sociální síti.

V dalším příspěvku komentovala, co vidí na nebi. "Dívám se do těch barev a říkám si, co je za nimi… může to být odraz pekla… anebo ráj? Nevím… je to fascinující," napsala. "Některé věci bych opakovat chtěla… vrátit je… ale bohužel to nejde," dodala. Všem fanouškům přitom bylo jasné, co by ráda napravila.

Omluva kliniky, která měla mazlíčka na starost, herečku opravdu neutěšila. "Ztratila jsem oddaného, nejbližšího kamaráda, který mě bezmezně a bezpodmínečně miloval. Nezasloužil si tak strašný a zoufalý konec, který způsobil někdo svou nezodpovědností na klinice, kam jsem oba své pejsky svěřila s absolutní důvěrou i kvůli jejich zdravotním potížím po dobu svého pobytu v dalekém zahraničí," svěřila se herečka před několika dny.

Podle Brožové je takové pochybení neomluvitelné. "Jsem zpět doma a nemohu bolestí dýchat. Děkuji vám za pomoc i útěchu. Nesmírně si toho vážím," vzkázala fanouškům. 

Nejnovější zprávy