Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Bude dcera Bagárové úplně bez tatínka? Muradov přiznal problém s českými úřady!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bude dcera Bagárové úplně bez tatínka? Muradov přiznal problém s českými úřady!

Andrea Malá

19. června 2024 11:47

Machmud Muradov

Uzbecký zápasník a expartner Moniky Bagárové Machmud Muradov nedávno oznámil návrat do československé organizace Oktagon. Rád by nejspíš i více pobýval v Česku, kde má dceru ze vztahu se zpěvačkou. Objevila se ale nepříjemná překážka. 

Muradov má totiž dlouhodobý problém s tuzemskými úřady, na který v souvislosti s oznámením jeho návratu do Oktagonu upozornila média. On sám to nijak nezastírá.

Uzbecký zápasník, který poslední roky působil v nejprestižnější UFC, přiznal, že díky dceři má alespoň návštěvní víza. "Můžu tady být 90 dnů, následně musím 90 dnů pobývat mimo Evropskou unii," řekl pro sport.cz s tím, že za třináct let mu byla několikrát zamítnuta žádost o trvalý pobyt v Česku. 

"Říkají, že se jedná o utajené informace ve smyslu toho, že mám mít nějaké vztahy s balkánskou mafií. Nemůžu se k tomu ani vyjádřit a říct, co se děje. Myslím si, že to není fér," prozradil povahu problému. 

Nyní může být v Česku i déle než tři měsíce, protože podal žádost o trvalý či přechodný pobyt a případ je v řízení. "Můžu tak být na území Evropské unie. Opakovaně mi to ale zamítají. Žádám, zamítnou. Takhle se to opakuje," dodal. 

Nejnovější zprávy