Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Bude se ještě vzpomínat na Zagorku? Margita odhalil karty!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Bude se ještě vzpomínat na Zagorku? Margita odhalil karty!

Andrea Malá

9. února 2024 21:17

Štefan Margita a Hana Zagorová Video

V Česku se v úterý opět vzpomínalo na Hanu Zagorovou, přestože od její smrti uplynulo už téměř rok a půl. Proběhla totiž koncertní pocta v pražské O2 areně. Byla to na nějaký čas definitivně poslední vzpomínka na legendární zpěvačku?

Program večera vycházel ze scénáře koncertu, který připravovala sama Zagorová u příležitosti plánované oslavy 75. narozenin a který se nakonec bohužel neuskutečnil. Zagorová je sice ještě oslavila, kvůli zdravotním problémům už ale nekoncertovala. Zemřela 26. srpna 2022, jen pár dní před 76. narozeninami.

"Včerejší koncert opět potvrdil, že Hanka kolem sebe měla nejen vynikající zpěváky, ale i opravdové přátele," ozval se dnes vdovec Štefan Margita. "Všem moc děkuji za krásný koncert a dechberoucí atmosféru," dodal.

Operní pěvec před několika týdny konstatoval, že po O2 areně už by si jeho žena zasloužila klid. "Já to tak osobně cítím, že bychom pak měli Hance dát trošičku volnost. Až za několik let zase, určitě bych to neopakoval každý rok," řekl pořadu ShowTime. 

Nejnovější zprávy