Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Cardi B a Offset se opět rozhodli jít každý svou cestou

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Cardi B a Offset se opět rozhodli jít každý svou cestou

Adam Souček

13. prosince 2023 11:11

Offset s partnerkou Cardi B Video

Rapperský pár Cardi B (31) a Offset (31), který má spolu dvě děti, se otevřeně rozpovídal o vzestupech a pádech svého vztahu v průběhu let. Nyní to vypadá, že se opět rozhodli jít každý svou cestou.

Pár byl spolu od začátku roku 2017, v témže roce se tajně zasnoubili a během pětiletého manželství přivítali na svět dvě děti - pětiletou dceru Kulture Kiari a dvouletého syna Wave Seta. Ačkoli si navzájem prokazují mnoho lásky a podpory, dvojice zažila i své vzestupy a pády.

"O lásce moc ráda nemluvím, ale mám pocit, že to musím udělat, už jen proto, že chci, aby se to lidé trochu dozvěděli," řekla Cardi v roce 2020 časopisu ELLE. "Pořád se o mně a mém manželovi něco povídá a já mám pocit, že lidé raději začnou s pomluvami, protože chtějí, abych měla zlomené srdce. Chtějí, abych byla zraněná."

A pokračovala: "Vždyť je to taky taková hloupost," řekla Cardi: "Vím, že můj vztah má spoustu dramat a všeho. Ale je v něm spousta lásky, spousta vášně, spousta důvěry, velké přátelství. Vždycky jsme to my proti světu," informuje magazín People.

Ačkoli ani jedna ze stran tentokrát výslovně neodhalila důvod rozchodu, Cardi začátkem tohoto měsíce zveřejnila několik tajemných zpráv o rostoucím napětí mezi lidmi.

Rapperka naznačila začátkem prosince možné problémy ve vztahu na svých Instagram Stories.

K prohlášení dodala: "Už mě nebaví chránit city lidí... Musím myslet hlavně na sebe."

Cardi B a Offset vzbudili zvědavost fanoušků tím, že přestali sledovat jednoho druhého na sociálních sítích. Po této události Offset sdílel na sociálních sítích klip z filmu Zjizvená tvář, ve kterém Al Pacino křičí: "Hej, kdo tady dává dohromady všechno? Já! Kdo si můžu věřit? Já!"

Nejnovější zprávy