Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Céline Dion bez přetvářky ukázala realitu! Jak vypadá boj s nemocí?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Céline Dion bez přetvářky ukázala realitu! Jak vypadá boj s nemocí?

Andrea Malá

29. června 2024 21:38

Celine Dion promluvila o fyzických projevech své nevyléčitelné nemoci Video

Když ji svět marně vyhlíží na pódiích, dočkal se Céline Dion alespoň v dokumentu. Jak známo, popová hvězda trpí vzácnou a vážnou nemocí a své utrpení se před kamerami rozhodla neskrývat. Diváci se tak dočkali děsivých záběrů. 

Dion se rozhodla zachytit své utrpení v životopisném dokumentu I Am: Celine Dion (Já jsem: Celine Dion), který je od 25. června dostupný na streamovací platformě Amazon Prime. "Pohled na zničenou hvězdu v ukrutných bolestech je skutečně děsivý, ale zároveň absolutně autentický," napsal jeden slovenský web.

Video: I Am: Celine Dion - trailer | YouTube

Slavná zpěvačka v závěru předloňského roku na instagramovém profilu uvedla, že u ní byl odhalen Stiff-person syndrom, vzácné autoimunitní onemocnění centrálního nervového systému. Projevuje se ztuhlostí svalů trupu a končetin, která je doprovázena občasnými bolestivými svalovými křečemi. Ona sama potvrdila, že trpí křečemi, také má potíže s chůzí a zpěvem. 

Dion se už dříve svěřila, že řeší zdravotní potíže již delší dobu. Vzácná nemoc, která jí byla diagnostikována, postihuje jednoho člověka z milionu. "Stále se o ní učíme, momentálně víme, že způsobuje všechny ty křeče, které mívám a které ovlivňují můj každodenní život," dodala.

Nejnovější zprávy