Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Céline Dion málem zemřela!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Céline Dion málem zemřela!

Lenka Kučerová

9. června 2024 11:29

Céline Dion

Sláva, popularita a nezapomenutelné písně, které oslovily fanoušky po celém světě. Céline Dion je bezpochyby jednou z nejúspěšnějších hudebnic všech dob. Avšak i přes veškerý úspěch není její život bez komplikací.

Byl jí diagnostikován syndrom ztuhlé osoby (SPS), který způsobuje nekontrolovatelné napínání svalů. Tento stav postupně mění nemocné na "lidské sochy," uzavírající jejich těla do strnulých pozic, takže nemohou chodit ani mluvit.

O své nemoci Céline hovoří stále častěji a kvůli diagnóze musela zrušit své evropské turné.

Nedávno vyšly najevo nové informace o jejím zdravotním stavu. V novém dokumentu Céline ukázala, jak se jí daří, avšak fanoušky šokovala zpráva, že během léčby této vážné diagnózy byla blízko smrti.

"V důsledku nemoci byla na pokraji smrti," prozradila moderátorka a blízká přítelkyně Hoda Kotbová při propagaci nadcházející epizody svého pořadu Today.

Pro kanadskou zpěvačku přišla největší rána v roce 2016, kdy zemřel její milovaný manžel René Angelil (†73), který byl láskou jejího života, s nímž strávila 22 let.

Když se její srdce ztrátou milovaného člověka jakžtakž zotavilo, nečekaně ji zasáhla další rána v podobě vzácné nemoci, kterou trpí jen jeden člověk z milionu. 

Nejnovější zprávy