Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Céline Dion vůbec poprvé promluvila o návratu ke zpěvu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Céline Dion vůbec poprvé promluvila o návratu ke zpěvu!

Lenka Kučerová

28. dubna 2024 15:28

Céline Dion

Céline Dion již několik let bojuje s vážným neurologickým onemocněním zvaným Stiff-Person Syndrom. Od oznámení své diagnózy se spekuluje o tom, zda se ještě někdy vrátí na pódium. A konečně se k tomu vyjádřila i sama hudebnice.

V roce 2022 zpěvačka v emotivním videu oznámila, že trpí takzvaným syndromem ztuhlé osoby. Od té doby se Dion objevuje na veřejnosti jen výjimečně a stejně málo mluví i o své diagnóze.

Výjimku však udělala v nedávném rozhovoru pro magazín Vogue France. V interview odpověděla na několik otázek, včetně té, jak na tom v současnosti je. 

"Mám se dobře, ale je to těžká práce. Beru to den za dnem. 5 dní v týdnu chodím na atletickou, fyzickou a vokální terapii. Musím se s tím naučit žít a přestat se zpochybňovat," řekla.

"Ze začátku jsem se často ptala, proč se to stalo mně, co jsem udělala nebo jestli je to moje chyba. Život vám však nedá žádné odpovědi. Musíte ho žít. Rozhodla jsem se, že budu pracovat na mém těle i duši spolu s odborníky. Chem být mojí nejlepší možnou verzí. Mým cílem je opět vidět Eiffelovku," dodala. 

Nevynechala ani otázky, které směřují k jejímu návratu na světová pódia.  "Na to bohužel nemůžu odpovědět. Už 4 roky si říkám, že se nevrátím, že na to mám, že jsem připravená, že nejsem připravená..." svěřila se.

"Nemůžu vám říct, že třeba za 4 měsíce budu na pódiu. To umí říct jen moje tělo," vysvětlila slavná zpěvačka, kterou proslavila hudební soutěž Eurovize.

Nejnovější zprávy