Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Cindy Crawford a Richard Gere: Kdysi nejsledovanější pár světa! Teď prozradila, proč jim to krachlo

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Cindy Crawford a Richard Gere: Kdysi nejsledovanější pár světa! Teď prozradila, proč jim to krachlo

Veronika Jirásková

2. října 2023 19:44

Richard Gere a Cindy Crawford (1993)

Je to už dávno, ale jejich vztah plnil stránky médií dlouhá léta. Není divu, že manželství hollywoodské hvězdy Richarda Gerea a jedné z nejslavnějších modelek světa Cindy Crawfordové zcela zaslouženě přitahovalo pozornost. 

Jaká jsou slova Cindy Crawford (57) o jejím bývalém vztahu s Richardem Gerem (74)? Kráska si ho vzala v době, kdy jí bylo dvacet let, on byl o 17 let starší než ona. Jejich manželství trvalo od roku 1991 do roku 1995. O vztahu, který ji svým způsobem formoval, promluvila i v dokumentárním seriálu "The Super Models" od Apple TV+, na který upozornila internetová verze časopisu People.

Cindy Crawfordová popsala, že byla připravena se Richardu Gerovi ve vztahu "přizpůsobit", ale při zpětném pohledu se zdá, že v jejich vztahu zaujala příliš pasivní postoj.

Crawford se snažila osvojit si Gereovy zájmy, jako je sport a buddhismus. "Na začátku vztahu, když jste mladá žena, se ptáte: 'Má rád baseball? Já budu mít ráda baseball. Má rád tibetský buddhismus? Možná se mi bude líbit, zkusím to'." Dvacetiletá Cindy Crawfordová se zkrátka chtěla přizpůsobit člověku, do kterého se zamilovala, jak dodala v dokumentu "Supermodelky".

Tuto schopnost přizpůsobení přičítala svému mladému věku. Dokonce dočasně omezila svou kariéru modelky a ponořila se do světa filmu a televize, aby získala vlastní zkušenosti. V letech 1989 až 1997 moderovala mimo jiné pořad MTV "House of Style".

Dalším pozitivním aspektem v jejich vztahu s Gerem bylo, že díky jeho sociálním kruhům se Cindy Crawford rozšířila do nových oblastí. "Byl starší, takže jsem se ocitla v jiných společnostech a začala dělat nové věci," řekla Crawfordová, která je od roku 1998 provdaná za 61letého podnikatele Randeho Gerbera a mají spolu dvě děti - 22letou dceru Kaiu a 24letého syna Presleyho.

Cindy Crawford Video 10 Otevřít galerii

A co se stalo s tímto slavným manželstvím mezi Gere a Crawfordovou, které bylo na výsluní médií? No, jak sama popsala, došlo k jistému rozpadu kvůli tomu, jak se jejich osobnosti a životní cesty začaly vyvíjet. Cindy Crawford vysvětlila: "Ve vztahu je těžké náhle změnit směr, protože můžete dojít k bodu, kdy už není nic takové, jak to bývalo. V určitém okamžiku jsem nechtěla jen někoho následovat. Chtěla jsem občas vést nebo jít vedle něj." To jsou slova, která ukazují, že ve vztazích celebrit není všechno vždy tak růžové, jak se zdá.

Nejnovější zprávy